Інтеграційний захід “Ми обираємо спорт”

Центром підтримки сім’ї  Карітасу Харкова було проведено інтеграційний захід “Ми обираємо спорт”.

Ми обираємо спорт1

Сім’ї активно приймали участь в спортивних іграх та естафетах. Було сформовано дві команди: перша з дітей та друга з батьків.

Також до нашого свята долучилася дитяча команда юних кінологів, які розповіли про такі породи собак як:

Ми обираємо спорт2

Самоїдська лайка,

Цвергшнауцер,

Бульмастиф,

Ризеншнауцер,

Мопс,

Толлер.

Також дітям показували елементи дресирування собак.

Ми обираємо спорт3

БФ Карітас Харків, висловлює подяку керівнику школи хендлінгу та послуху WIND of DREAM Никоненко Тетяні, а також Терехиній Дар’ї та всім власникам собак, які долучилися до нашого спортивного заходу.

————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska