Фотовиставка “Справа в тому, що у мене немає дому”

By | 23.09.2019

19 вересня 2019 року в інформаційно-виставковому центрі “БУЗОК”відбулося офіційне відкриття Фотовиставка «Справа в тому, що у мене немає дому», яка присвячена транзитному містечку переселенців з тимчасово окупованих територій України.

У 2015 році за підтримки уряду Німеччини було збудовано модульне містечко, що знаходиться в Харкові по проспекту Льва Ландау. Експлуатаційний термін використання модулів був розрахований на два роки, а вже пройшло чотири… За цей час транзитне містечко, яке було розраховано на 400 місць, змогло прийняти близько 800 переселенців. Окремим родинам тимчасове житло допомогло «перевести дух» для того, щоб розпочати своє нове життя та переїхати в більш комфортні умови. На жаль, у модульному містечку все ще залишаються сім’ї, які через обмеження фізичного здоров’я, не в змозі поліпшити свої соціально житлові умови життя.

На фотовиставку були запрошені головні герої експозиції, які з трепетом у серці та сльозами на очах, розглядали свої власні фотографії. Насправді, усі знімки – це безголоса розповідь про буденне життя переселенців, які стали заручниками обставин та були вимушені покинути свої рідні домівки на Сході України.

📌Виставка триватиме до 28 вересня 2019 року
📌Локація: Інформаційно-виставковий центр «БУЗОК», що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 25 (праве крило ХНАТОБа)