Майстер клас «Сімейні кризи: розлом або точка розвитку?»

27 вересня в «Центрі підтримки сім’ї» було проведено психологічний майстер клас «Сімейні кризи: розлом або точка розвитку?»

Цікаво, що на цьому заході зібрались представники різного віку і можна було спостерігати більш широкий спектр поглядів на сучасне розуміння сімейного життя.

Криза сім'я1

Разом із психологом Светлана Остапцова (Svetlana Ostaptsova) наші учасники будували модель сучасної сім’ї, починаючи з причин її утворення, до принципів, що допомагають пройти через кризові періоди.

Нова корисна інформація про відносини в парі, діагностика власних стосунків і інтерактивні вправи створили платформу для того, щоб почати працювати над усвідомленням власних моделей поведінки і принципів побудування відносин.

Криза сім'я2

Дякуємо учасникам за активність, досвід і щирість під час спільного дослідження. Ми сподіваємось, що подібні заходи допомагають винайти порозуміння подружнім парам, а молоді ще раз усвідомити важливість побудування здорових стосунків.
————–
Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї
#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska
#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych