Методи розпізнавання плідності, як шлях до гармонійних стосунків в подружжі

В школі підготовки до сімейного життя “Сім’я створюється для щастя” наступне заняття буде за темою “Методи розпізнавання плідності, як шлях до гармонійних стосунків в подружжі”.

Розпізнавання плідності

У суспільстві панує контрацептивна ментальність. Плідність сприймається як ворог, з яким треба боротися і протистояти. Люди хочуть задоволення від сексу, але без наслідків (дітей). Для цього застосовуються різні засоби контрацепції, які мають різну дію, ефективність, вплив на здоров’я та стосунки. Існує також альтернатива, яка не має побічних дій та усуває страх перед не планованою вагітністю. Це методи розпізнавання плідності.

Вони дають можливість подружитися з плідністю, знати її і ставитись з любов’ю. Розглянемо суть методу розпізнавання плідності, його ефективність за даними ВООЗ, можливості та труднощі, умови ефективності, де навчитися.

Тренером буде Ірина Табака, вчитель із симптотермального методу розпізнавання плідності, автор онлайн-проекту та навчального курсу із природного планування сім’ї під назвою “Формула любові”, дружина і мама трьох діток.

Запрошуємо Вас на зустріч в пятницю 18 жовтня о 18:00 за адресою м. Харків вул. Молочна 3. 2 поверх

————–

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї

#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska

#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych