Інтеграційний захід «Талановита родина»

Інтеграційний захід – концерт талановитих дітей і їх батьків, бабусь і дідусів під назвою «Талановита родина» пройшов в четвер, 14 листопада. Концерт відбувся в рамках реалізації проекту «Центр підтримки сім’ї» Карітасу Харкова.

Талановита родина

Цей концерт став вже традиційним і проводиться Центром підтримки сім’ї не перший рік, збираючи велику кількість шанувальників родинної творчості.

Директор на концерті

Під оплески глядачів на сцену виходили юні учасники, які разом з батьками виконували танцювальні та вокальні номери.

Українські пісні

Вітаючи виконавців, директор БО «БФ «Карітас Харків» О.Сергій Коваль наголосив, що багато сімей не тільки знаходять бажання, сили і засоби для розвитку дітей, навчаючи їх музиці, танцям, прикладному мистецтву, а й самі приєднуються до творчого процесу.

Випадкове тріо

Багато хто з учасників заходу є вихованцями колективів: «Вокаліз», «Свято казки», «Випадкове тріо», «Енергія» та інших, тому номерів, зустрінутих бурхливими оплесками глядачів, було багато.

Гості концерту

Учасникам концерту вручили подяками від Карітасу Харкова.

Глядачі дуже тепло приймали всіх учасників концертної програми.
————–
Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
#Карітас_Харків #Центр_Підтримки_Сім‘ї
#Caritas_Ukraine, за сприянням #Caritas_Polska
#Ministerstwo_Spraw_Zagranicznych