Всесвітній день бідних: вечеря у центрі реінтеграції бездомних громадян

У неділю, 17 листопада 2019 р., вже втретє відзначався Всесвітній день бідних, встановлений Папою Франциском на завершення Святого Року Милосердя. З цієї нагоди в усіх куточках світу заплановані різні заходи, покликані виявити увагу до людей, які живуть на узбіччях суспільства.

Вечеря для безхатченків

У п’ятницю 15.11.2019р. співробітники Карітасу Харкова відвідали Харківський міський центр реінтеграції бездомних громадян. Завдяки небайдужим громадянам, були зібрані продукти харчування для приготування вечері для безхатченків. Також були зібрани необхідні речі: одяг та взуття.

Вечеря для безхатченків1

На зустріч з потребуючими завітали Екзарх Харківський Владика Василь Тучапець, директор БО «БФ «Карітас Харків» О.Сергій Коваль. Цього року для свята Папа Франциск вибрав слова Псалма 9: «Не пропаде навік надія вбогих». У своєму посланні до Дня бідних він звертається до тих, хто допомагає бідним: «Убогі, насамперед, потребують Бога, Його любові, яку вчиняють видимою святі люди, що живуть поруч з ними, які в простоті свого життя виражають і виявляють силу християнської любові». Єпископ Риму закликає «усі християнські спільноти та всіх тих, хто відчуває необхідність нести надію та підтримку убогим бідним», докладати зусиль для того, аби цьогорічний Всесвітній день бідного зміцнював бажання плідно трудитися, щоб ніхто не почувався позбавленим близькості та солідарності».

Вечеря для безхатченків2

День вбогих допомагає зрозуміти, що діла милосердя є дуже важливими у нашому житті.
За допомогою таких заходів та ініціатив кожна бідна та потребуюча людина має можливість зрозуміти, що вона є частиною суспільства!