Проєкт «Реагування на надзвичайну ситуацію в рамках світової пандемії»

Автор | 14.04.2020

В Україні і в світі триває боротьба з коронавірусною інфекцією COVID 19, Греко – Католицька Церква, зокрема Харківський Екзархат також не залишається осторонь даної проблеми і продовжує допомагати найбільш потребуючим.

У рамках проєкту «Забезпечення базових потреб, як реагування на надзвичайну ситуацію в рамках світової пандемії COVID 19», благодійний фонд «Карітас Харків» допоміг починаючи з березня місяця 2020 року і до сьогодні, 15-тьом парафіям у Харківському Екзархаті УГКЦ у Харківській, Полтавській та Сумських областях у вигляді засобів гігієни та миючих, в тому числі індивідуальних засобів захисту ( антисептики, маски та рукавички). 15 парафій отримали у трьох областях 320 гігієнічних наборів та засобів дезінфекції, за допомогою яких у громадах є можливість допомогти найуразливішим верствам населення.

Дану допомогу отримали особи з вразливих верств населення:
✔ Багатодітні, одинокі мами з малолітніми дітьми;
✔ Люди похилого віку;
✔ Особи з інвалідністю;

Найближчим часом ми плануємо постачати засоби гігієни та антисептики до місцевих лікарень, дитячих будинків, будинків літніх людей та іншим категоріям бенефіціарів.

Особливу подяку висловлюємо всім благодійникам, партнерам, волонтерам та людям, не байдужим до ситуації, яка склалась у світі та в Україні. Разом ми зможемо подолати цю кризу та творити добро для тих, хто найбільше потребує нашої підтримки.

   

    

 

2 коментарі до “Проєкт «Реагування на надзвичайну ситуацію в рамках світової пандемії»

  1. Анастасия

    Добрый день!
    Скажите пожалуйста, в данном проекте есть у Вас помощь для мамы с ребенком 5 лет?
    Спасибо за ваше внимание!

  2. Тетяна

    Добрий день! Люботинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звертається до Вас з проханням, розглянути питання щодо надання допомоги клієнтам нашонго Центру (багатодітним родинам, одиноким матерям, сім’ям в яких виховуються діти з інвалідністю, сім’ї ВПО та сім’ям які опинилися в складних життєвих обставинах), в рамках проекту «Реагування на надзвичайну ситуацію в рамках світової пандемії». Будемо вдячні будь-якій допомозі. З повагою колектив ЛМЦСССДМ!

Коментарі закриті.