Проєкт «Вчини милосердя»

By | 13.05.2020

Проєкт «Вчини милосердя» очікує на допомогу благодійників

Понад п’ять років “Карітас-Харків” опікується літніми людьми, які втратили свої домівки, не мають родичів та прикуті до ліжка. Наша соціальна допомога направлена на підтримку їх здоров’я та побуту в нових соціальних оселях чи гуртожитках. Багато з них пережили значний стрес під час бойових дій на Сході України та були вимушені лишити минулі здобутки і переїхати на нові місця.

Засоби індивідуальної гігієни вкрай необхідні для підтримки повноцінного функціонування. Люди, які прикуті до ліжка або мають обмеження рухливого апарату, стають залежними від спеціальних засобів гігієни, що надають комфорт та відчуття чистоти. На превеликий жаль, ці засоби дуже дорогі та наші підопічні не мають коштів на їх придбання. Ми хочемо створити їм найкомфортніші умови проживання,тому звертаємось до Вас за допомогою.

Кожен Ваш внесок – це ще один день гідного життя для стареньких. Давайте не будемо байдужими та зробимо їх старість легшою, а буденність трохи добрішою.

Підтримати проєкт можна за посиланням👉https://cutt.ly/HymtG5K

One thought on “Проєкт «Вчини милосердя»

  1. Лариса

    Здравствуйте я плачу переживаю мой папа лежите 1 группа не ходить истульт инвалидов. Моя мама пенсия удовольствием и папа чем лекарства тратит . тяжело жизни.я хочу помочь кормить у папой.

Comments are closed.