Старі фотографії на стіл розкладу…

By | 29.05.2020

На фоні цих всіх страшних перепитій, які відбуваються в Україні, хочемо Вас ближче познайомити з цікавими історіями з життя підопічних проєкту «Домашня опіка на Сході України». Сьогодні поділимося історією життя одного переселенця з Донеччини, Конотопом Юрієм Васильовичем.

   

Народився пан Юрій у жовтні 1946 р., в місті Горлівка Донецької області в сім’ї шахтаря. Після школи, вступив до  індустріального технікуму, паралельно навчаючись в дитячій спортивній школі. Ще з дитинства захоплювався футболом, тому жага та старання займатись улюбленою справою не пройшли марно і в 1966 році Юрій Васильович був зарахований до збірної по футболу «Шахтар Горлівка». Служив у лавах Радянської армії (м. Біла Церква). Захищав честь міста і завжди був на передовій. Повернувшись з армії, почав працювати в шахті ( м. Горлівка), де все життя працював його батько. Починав з гірничого майстра, потім працював начальником дільниці, а згодом заступником начальника шахти, трудовий стаж шахтаря більше 40 років. За роки плідної праці, зарекомендував себе, як відмінний керівник, гарний підприємець та цілеспрямована людина.

Великою підтримкою в житті Юрія Васильовича завжди була його кохана дружина. Наталія Олексіївна працювала вчителем у школі. Юрій Васильович згадує: «Це було кохання з першого погляду. Спокійна, любляча, розумна, урівноважена, гарна собою – це все моя дружина!». У такі моменти розумієш, що справжнє кохання існує, а Юрій Васильович та Наталія Олексіївна є тому підтвердженням.

В 1974 році радісна звістка, дружина вагітна, всі чекали на поповнення в родині. Але доля підготувала випробування, новонароджений хлопчик помер в пологах. Не зважаючи на всі труднощі ,подружжя підтримувало один одного і піклувалося один про одного. Мирно жили та працювали в своєму містечку, доки в 2014 році на Схід України не прийшла війна. Це змусило покинути рідний дім та переїхати до родичів на Харківщину.

В 2019 році від онкозахворювання помирає  Наталія Олексіївна, до останнього дня люблячий чоловік був поруч та піклувався про кохану жінку.

Зараз Юрій Васильович змушений проживати один в орендованій квартирі, в той час, коли його власне житло знаходиться на не підконтрольній території (м. Горлівка). Чоловік має хронічні захворювання хребта та суглобів,  III групу інвалідності. Юрій Васильович щиро дякує працівникам «Домашня опіка» і висловлює слова подяки: «Одному, в самотності важко, а ви подовжуєте мені життя!. А молодому поколінню хочу побажати, піклуйтесь про своє здоров’я з молоду, займайтесь спортом, виключайте шкідливі звички з повсякденного життя та цінуйте життя!»

На Українській біржі благодійності можна підтримати наші два мініпроєкти для збору коштів на продукти харчування «Милосердя в кожен дім» https://cutt.ly/4yPFZZo та засобів гігієни «Вчини милосердя» https://cutt.ly/fyPFClb для стареньких підопічних та людей з інвалідністю.