Тренінг «Остеохондроз хребта. Симптоми, лікування, ускладнення»

Автор | 27.07.2020

Близько 30% населення розвинених країн мають хронічний біль в спині. Число таких хворих в останні роки неухильно зростає, а на лікувально-реабілітаційні заходи витрачаються величезні кошти. Біль у спині або попереку хоча б один раз в житті відчувають більше 80% людей різного віку (частіше у віці від 30 до 60 років), при цьому велика частина з них стають з цієї причини непрацездатними.

В рамках проєкту «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення» 23 липня 2020 року був проведений тренінг-лекція для соціальних працівників, за участі лікаря-невропатолога вищої категорії п. Наталі Жук на тему «Остеохондроз хребта. Симптоми, лікування, ускладнення. Профілактичні заходи». На якому розглянули: фактори ризику болю в спині, основні причини болю в спині, диференціальна діагностика болю в спині, лабораторно- інструментальна діагностика та принципи лікування.

   

Ми нагадуємо в рамках даного проєкту, Ви можете отримати консультації на медико-соціальну тематику щодо догляду на дому для родичів, знайомих або ж самих потребуючих, а також випозичання в тимчасове користування реабілітаційного обладнання (ходунки, ролери, милиці, інвалідні візки, приліжкові біотуалети, протипролежневі матраси, ванночки для миття голови в ліжку і т.д.)

Ласкаво запрошуємо усіх охочих взяти участь в наших цікавих, пізнавальних та актуальних тренінгах на медико-соціальну тематику та отримати безкоштовну консультацію щодо догляду на дому.

Детальна інформація за телефоном: +380950429305, +380675605580.

1 коментар до “Тренінг «Остеохондроз хребта. Симптоми, лікування, ускладнення»

  1. Тетяна Степанівна

    Я фахівець з соц. роботи та медсестра Терцентру Московського району з соц. обслуговування одиноких та непрацездатних людей. Запрошуйте мене, будь ласка, на ваші тренінги. Заздалегідь дякую, з надією на на співпрацю.

Коментарі закриті.