«Усі люди від природи прагнуть до знань», — говорив Арістотель

Автор | 03.08.2020

Команда «Домашньої опіки БО ФБ «Карітасу Харкова» завдяки підтримці Національного менеджера проєктів та програм «Домашньої опіки та паліативної допомоги» МБФ «Карітас України» Галини Курницької, мали можливість відвідати 29 липня 2020 року воркшоп «Стратегії ресурсування» розробленого авторського курсу психотерапевта Ольги Клименко.

    

Під час воркшопу, соціальні працівниці проєкту почерпали багато нових знаннь, вміннь та навичок, які в подальшому застосуватимуть в повсякденних робочих буднях, а саме, як та коли потрібно бити на сполох, щоб не довести себе до професійного вигорання, попрацювали з особистими стратегіями ресурсування, складали індивідуальні програми ресурсування з використанням мак-карт «Мудрість людини, краса природи» і багато ще чого цікавенького відбувалось під час заходу.

З новими силами, продовжуємо працювати та допомагати потребуючим стареньким, особам з інвалідністю та усім тим, які в наслідок прогресуючого захворювання, потребують сторонньої допомоги на дому.

1 коментар до “«Усі люди від природи прагнуть до знань», — говорив Арістотель

  1. Тетяна

    Доброго дня! Хотілося б зрозуміти свої ресурси, як стомованої 40літньої жінки-інваліда, без підтримки, без роботи, з купою проблем житлових та соціальних, ще й питання здоров’я постійно “домінує”. Як розробити свою стратегію ресурсування, щоб мати змогу і жагу жити, розвиватися і допомагати своїм дітям бути впевненими у своїх рішеннях і можливостях .

Коментарі закриті.