Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок

Автор | 17.09.2020

Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок в благодійному фонді Карітас Харків – це півтори години захопливого творення справжнього українського оберегу.

   

Під керівництвом доцента кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки Костіної В.В. та студентів 2 і 3 курсів ХНПУ імені Г.С. Сковороди, учасниці дозвіллєвої платформи «Здоровенькі були» навчились власноруч створювати ляльку-мотанку, а в процесі роботи поринули у світ українських обрядів, яка є віддзеркаленням прадавньої культури, традицій і світовідчуття наших пращурів.

  

Лялька-мотанка – не лише певний культурний символ, це й потужний родинно-побутовий оберіг, обрядовий атрибут, забавка для дітей та дорослих, оригінальний сувенір і прикраса інтер’єру оселі. Зроблена вправними й дбайливими жіночими руками, лялька-мотанка випромінює світло й тепло.

   

А ще, студенти ВУЗу, декламували прекрасні вірші про осінь та співали чудові пісні для наших учасниць заходу, все пройшло просто на «ура».

  
Ласкаво запрошуємо долучатись до нашої дозвіллєвої платформи «Здоровенькі були» в рамках проекту «Домашня опіка» та разом з нами занурюватись в світ прекрасних арт- терапевтичних заходів.

Детальна інформація за телефонами: +380950429305; +380675605580.