Семінар «Хюґґе по-українськи 2.0»

Автор | 25.09.2020
23 вересня 2020 року відбувся щомісячний Семінар «Хюґґе по-українськи 2.0». Разом із психологинею проєкту «Долаючи розломи в громадах» – Ларисою Силантьєвою – ми спробували пізнати справжню філософію датського щастя та говорили про основні складові «хюґґе»: комфорт та затишок, гармонія з собою й оточуючими, благополуччя та дотримання звичаїв.
           
Познайомилися із новою скандинавською філософією – Friluftsliv (у перекладі з норвезької fri – вільний, luft – повітря, liv – життя). Цей стиль життя прийшов з Норвегії, який в першу чергу, передбачає отримання нового досвіду, глибоких, яскравих відчуттів від взаємодії з природою, а також відновлення природних ритмів організмів, тобто, Friluftsliv – це про усвідомлене перебування на природі.
Також, Лариса Силантьєва розповіла про «Формулу щастя», а саме як наші гормони впливають на загальний стан організму та змушують відчувати себе щасливими або нещасними.
Учасники семінару занотували для себе 10 основних порад, які допоможуть кожному відчути хюґґе:
🍁 Створіть затишок в оселі.
🍂 Запросіть гостей.
🍁 З’їжте щось смачне
🍂 Активно відпочиньте.
🍁Одягніться зручно.
🍂Цінуйте прості радості.
🍁Приділяйте час своєму хобі.
🍂 Знайте міру.
🍁Проведіть гаджетний детокс.
🍂 Зберіть хюгге-набір
Ми щиро дякуємо всім учасникам Семінар «Хюґґе по-українськи 2.0». Тож, нехай, у кожного з Вас все буде хюґґе❣️
Організатори заходу облаштували гарну фотозону в стилі «hugge», тому ділимося з Вами теплими осінніми фотографіями з вчорашнього заходу👇