Тренінг для соціальних працівників, психологів, освітян, працівників НДО

17 вересня 2020 року для соціальних працівників, психологів, освітян, працівників НДО був проведений Тренінг для спеціалістів «Горизонтальна супервізія в роботі з клієнтськими кейсами фахівців».

  

Як відомо, сьогодні супервізія є досить успішним методом консультування для професіоналів із різних сфер діяльності в багатьох країнах Європи. Особливо широкого застосування супервізія набула в таких секторах, як соціальна робота, соціальна педагогіка, психологія, охорона здоров’я тощо. Супервізія не лише надає підтримку спеціалістам, а й сприяє безперервному навчанню на робочому місці.

Разом із тренеркою ми розібралися власне із самим поняттям «супервізія», центральними питаннями, які включає в себе цей метод консультування, познайомилися із планом супервізії та приділили пристальну увагу розбору життєвих кейсів, де кожен учасник тренінгу мав змогу спробувати себе у ролі супервізора. Також попрацювали над практичними вправами «Мої цінності», «Життя тут і зараз?», «Трикутник професійного контексту» та «Карта ресурсів».

  

Ми щиро дякуємо учасникам тренінгу, які знайшли час та бажання вдосконалити свій професійний багаж знань. Сподіваємося, що кожен із Вас буде активно використовувати отримані навики та інструменти як в роботі, так і в житті 

Подія відбулася в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”,за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.