Тренінг «Психологічна допомога при захворюванні COVID-19»

By | 20.01.2021
Згідно з деякими дослідженнями, до 80% людей не можуть позбутися симптомів COVID-19 протягом декількох місяців. Люди, які перенесли коронавірусну хворобу та мають негативний результат повторного ПЛР-тестування, скаржаться, що окремі симптоми захворювання у них зберігаються досить тривалий період. Тож, сьогодні ситуація з ковідом перейшла з медичного рівня на психологічний.
Запрошуємо практикуючих психологів соціальної сфери, соціальних працівників, освітян, працівників НДО, які безпосередньо взаємодіють із наданням психологічної допомоги своїм бенефіціарам взяти участь в одноденному Тренінгу «Психологічна допомога при захворюванні COVID-19»
Ми поговоримо про:
🔶прояви постковідний розладів психічних процесів та способи їх регуляції;
🔶інфогігієну під час пандемії коронавірусу;
🔶методи, що допоможуть справитися з панічними станами та настроями «постковідного» синдрому.
📌Спікер: Коростій Володимир Іванович – Доктор медичних наук, професор Психіатр, медичний психолог Професор кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи Харківського національного медичного університету Заступник директора з медичної частини ННМК «Університетська клініка» ХНМУ Керівник Центру психосоматики та психологічної реабілітації.
‼Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори заходу забезпечують учасників кава-перервою та обідом, а також у разі повного проходження тренінгу учасники отримають сертифікати.
‼Увага‼ Реєстрація є обов’язковою, оскільки кількість місць обмежено. Перевага надається тим учасникам, які ще жодного разу не брали участі у заходах БФ «Карітас Харків»
Зареєструватися можна за посиланням 👉https://cutt.ly/5jPtCHI
Детальна інформація за телефоном: 0981855051; 0503665388
Подія відбувається в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.