Щомісячний семінар «Кохання: on/off?»

By | 17.02.2021
Кохання 💕 – це світле й ніжне почуття, що допомагає та дарує неповторне й ні з чим непорівнянне щастя. Кохання проявляється у вчинках та діях, а будується на трьох стовпах: довірі, взаєморозумінні та повазі. Кохання допомагає вижити людині в будь-яких ситуаціях, у будь-яких життєвих колізіях, подолати будь які труднощі.
      
Учора на нашому щомісячному семінарі «Кохання: on/off?» ми говорили про це незвідане почуття. Разом із психологинею проєкту «Долаючи розломи в громадах» – Ларисою Силантьєвою намагалися розібратися із поняттям «любові», чим відрізняється здорова та невротична любов, чому виникають любовні драми та навіщо вони потрібні нашій психіці, а також старалися віднайти той тумблер, що вмикає свою здатність кохати та бути коханим.
   
Романтична музика створила особливу атмосферу серед учасників, згадали цікавий експеримент «Як закохатися в людину за 4 хв.?», американського психолога Артура Арона, а також самостійно пройшли невеличке тестування про любов до себе та свого партнера. Наостанок, усі обмінялися щирими побажаннями на зміни та особистісну трансформацію цієї весни🌿