Конференція «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення»

By | 15.03.2021
Пандемія активізувала волонтерство, а також стала поштовхом для організації локальних ініціативних груп. Представники не тільки громадських організацій, а й бізнесу підтримували лікарні, людей, які потребували допомоги, забезпечували продуктовими кошиками як літніх людей, так і вразливі групи населення. Саме тому наступною темою нашої панельної дискусії є презентація проєкту «Соціальний імунітет».
📌Тема: «Соціальний імунітет» – це історії про те, як ми справляємося зі страхом невідомого та стресом, як ми пояснюємо це дітям, як ми підтримуємо кожного та кожну, а також професіоналів, які зараз захищають здоров’я українців під час епідемії коронавірусу.
📜 Спостереження під час карантину подавалися у форматі 17 рецептів з інгредієнтами та способом приготування, з них 10 робилися у співавторстві з активістами і просто перехожими від Львова до Бахмута, із зупинкою у Варшаві, Палермо та Роттердамі, а також чотири історії карантинного життя від читачів сторінки, молодшій з них 11 років 🙂
🔎 Для авторок ініціативи це була практика дослідити власний страх та страх суспільства перед пандемією разом – через комунікацію та спільну взаємодію: щоденні онлайн зустрічі для осмислення та рефлексії життєвих практик, які трансформувалися у 2-3 пости на тиждень протягом 1,5 місяців ізоляції.
☄ Це була їх форма активізму у поєднанні з мистецтвом – спостерігати, реагувати, документувати та ставити непрості питання собі та іншим про те, що відбувається з нами, як суспільством під час карантину. Цей проект став хронікою соціально важливих питань про осмислення стійкості під час пандемії.
Спікерки:
🗣Gosia Biczyk – антропологиня, представниця фонду «KURVE Wustrow» Centre for Training and Networking in Nonviolent Action;
🗣Алевтина Кахідзе – художниця, прихильниця концептуального мистецтва, лауретка премії Казиміра Малевича від Польского Інститута в Києві;
🗣Яна Салахова – громадська активістка та голова ГО «Театр змін»
Для участі необхідно зареєструватися 👉 https://cutt.ly/YlZj2Ml
Коли? – 25 березня 2021 р. з 11.00 год. до 15.00 год.
Де? – онлайн трансляція на сторінці Facebook та YouTube медіагрупи “Накипело”
☎ Детальна інформація за телефоном: 0981855051; 0503665388
Подія відбувається в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.