Конференція «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення»

Автор | 22.03.2021
Знайомимося із останнім спікером конференції «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення». Світ знову потерпає від нестабільності та перебуває у стані невизначеності. Стрічки новин в соціальних мережах та на телебаченні не затихають повідомленнями про щоденне збільшення випадків інфікування COVID-19 та початок третьої хвилі коронавірусу. Жорсткий локдаун, невтішна статистика захворюваності, нові обмеження та вимушена самоїзоляція – усі ці фактори продовжують тримати людство в полоні страху, зневіри та песимізму.
📌Тема обговорення: «Повернення людяності в часі пандемії», акцентуємо увагу на таких питаннях:
🔷Як реагувати на таку складну ситуацію, як пандемія?
🔶Чи є місце людяності серед коронавірусної інфекції COVID-19?
🔷Як знайти шлях щастя в ситуації кризи?
🗣Спікер: Олександр Філоненко – український філософ, богослов, оповідач. Викладає в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна, постійно читає авторські курси та публічні лекції в різних містах України та світу. Співзасновник Центру європейської культури «Данте» та Громадської організації «Емаус» (Харків), головний редактор академічного журналу ΚΟΙΝΩΝΙΑ.
Для участі необхідно зареєструватися 👉 https://cutt.ly/YlZj2Ml
Коли? – 25 березня 2021 р. з 11.00 год. до 15.00 год.
Де? – онлайн трансляція на сторінці Facebook та YouTube медіагрупи “Накипело”
☎ Детальна інформація за телефоном: 0981855051; 0503665388
Подія відбувається в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.