Конференція «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення»

By | 01.03.2021
Запрошуємо до обговорення питань після проведеного року життя в пандемії на онлайн-конференції «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення».
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила всі сфери нашого життя кардинально змінити вектор їх подальшої діяльності. Наслідки впливу коронавірусу та нові хвилі локдауну спричинили падіння економіки, згортання бізнесів, величезних економічних втрат, а також загострилася проблема безробіття. Криза, спричинена коронавірусом – це фактично «краш-тест», направлений на перевірку спроможності суспільно-політичних інститутів та громадянського суспільства в цілому ефективно реагувати на поставлені виклики.
Також розширився простір громадського активізму, що зосередив свою діяльність на медичному волонтерстві, юридичних консультацій з питань трудових прав у карантинний період, зборі коштів і необхідних речей для літніх людей та вразливих груп населення зокрема.
Тим не менш, вчені з усього світу не припиняють досліджувати коронавірус, вдосконалювати вакцину, тестувати її, однак, незважаючи на всі зусилля, які були докладені у боротьбі з пандемією, коронавірус поширюється та вражає населення планети, а людство продовжує жити в полоні страху, зневіри та песимізму. Чи є місце людяності серед коронавірусної інфекції COVID-19 та як знайти шлях щастя в ситуації кризи?
💭Спікери пленарної дискусії:
📌Тема: «Covid-19 та порушення прав людини: сіра зона та людяність»
🗣 Ілона Золотухіна – членкиня НААУ, адвокат, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 895 від 19.06.2008 року.
📌Тема: «Соціальний імунітет» – це історії про те, як ми справляємося зі страхом невідомого та стресом, як ми пояснюємо це дітям, як ми підтримуємо кожного та кожну, а також професіоналів, які зараз захищають здоров’я українців під час епідемії коронавірусу.
🗣Gosia Biczyk – антропологиня, представниця фонду «KURVE Wustrow» Centre for Training and Networking in Nonviolent Action; 🗣Алевтина Кахідзе – художниця, прихильниця концептуального мистецтва, лауретка премії Казиміра Малевича від Польского Інститута в Києві; 🗣Яна Салахова – громадська активістка та голова ГО «Театр змін»
📌Тема: «Повернення людяності в часі пандемії»
🗣Олександр Філоненко – український філософ, богослов, оповідач. Викладає в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна, постійно читає авторські курси та публічні лекції в різних містах України та світу. Співзасновник Центру європейської культури «Данте» та Громадської організації «Емаус» (Харків), головний редактор академічного журналу ΚΟΙΝΩΝΙΑ.
Для участі необхідно зареєструватися👉 https://cutt.ly/YlZj2Ml
‼Відповідно до епідеміологічної ситуації в країні, ми допускаємо можливість взяти участь у конференеції в офлайн-форматі, якщо маєте бажання, то повідомте, будь ласка, нас про це у формі реєстрації‼
Коли? – 25 березня 2021 р. з 11.00 год. до 15.00 год.
Де? – онлайн трансляція на сторінці Facebook та YouTube медіагрупи “Накипело”
☎ Детальна інформація за телефоном: 0981855051; 0503665388
Подія відбувається в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
#Розбудова_миру #Карітас #Харків
#Peacebuilding #Caritas #Ukraine