Не змінюємо традиціям!

By | 17.03.2021
Кожного року в рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах» ми проводимо форум-театр. Це методика інтерактивної роботи, що спрямована на вирішення соціальних проблем. У формі діалогу учасники мають змогу поділитися тим, що важливо, отримати підтримку та знайти шляхи вирішення суперечливих питань.
Як сказав класик світової літератури: «Весь світ — театр, а люди в ньому — актори», тому 12 березня 2021 року учасники нашого заходу перетворилися на справжніх театральних діячів та провели своєрідну генеральну репетицію виходу зі складних конфліктних ситуацій та взаємодії в громадах. Форум-театр провів харизматичний та професійний тренер – Юрий Чумак, голова Центру правових та політичних досліджень “ДУМА”. Протягом 4 годин Юрію вдалося створити безпечний простір, у якому діяли свої правила та обмеження, різнобічно розглядалися проблемні ситуації, а також кожен учасник мав змогу перевтілитися у будь-яку нову роль.
             
Ми щиро дякуємо нашому тренеру, а також учасникам, які знайшли час та змогу долучитися до нашого форум-театру. Сподіваємося, що кожен із Вас зміг віднайти ключ до висловлення й вирішення своїх прагнень та соціальних інтересів.
Бережіть себе та будьте здорові 🌿
Подія відбула в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.