Група взаємопідтримки

By | 30.04.2021
Як відомо, група взаємодопомоги – це колектив людей, які об’єднані загальною життєвою проблемою або ситуацією. Це може бути пережита учасниками особиста трагедія, психологічні наслідки якої вони хочуть подолати. Це може бути ситуація неприйняття суспільством і потреба відстоювати свої права або свій спосіб життя. Учасники групи діляться своїми почуттями та накопиченим досвідом, і це дає кожному унікальне почуття співпереживання і взаємної підтримки, а також дозволяє зібрати разом наявну практичну інформацію і способи подолання труднощів.
Ми ради повідомити, що під чутким та професійним керівництвом психологині проєкту «Долаючи розломи в громадах» – Лариси Силантьєвої- нам вдалося організувати групу взаємодопомоги. Така спільнота близьких по духу людей вже вже самі збираються, обговорюють свої проблеми та знаходять різні шляхи виходу із ситуацій. Для кожної людини важливо мати таке місце, де Вас почують, приймуть та підтримають!
Подія відбулася в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”,за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.