Всеукраїнська конференція: «Будуємо мости, а не стіни: 4 роки практик миробудування Карітасу»

2 липня в Івано-Франківську пройшла підсумкова конференція Карітасу України та партнерів в межах проекту «Долаючи розломи в громадах» за підтримки Карітасу Німеччини та Федерального МЗС Німеччини.

На конференції були представлені досягнення мережі Карітасу в рамках комплексу практик з миробудування, що впроваджувались протягом 4 років діяльності в п’яти регіонах України: Івано-Франківську, Краматорську, Кам’янському, Києві та, звичайно, Харкові.

У конференції взяли участь Архієпископ та Митрополит Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Володимир Війтишин, заступник голови відділу соціального служіння УГКЦ Андрій Нагірняк, менеджер проєктів з миробудування Caritas Ukraine Ганна Гоменюк, директор Карітас Івано-Франківськ  О.Володимир Чорній, директор Карітас Харків  о. Сергій Коваль та Сімон Шлегель, представник Карітасу Німеччини.

З доповідями від Карітас Харків виступили психологиня Лариса Силантьєва та координатор Марина Федорченко.

Темою виступу Лариси Силантьєвої була “Супервізія як профілактитка та попередження професійного (емоційного) вигорання працівників державних соц служб. Приклад взаємодії та результати”.

Марина Федорченко розповіла про “Культурні заходи як інструмент діалогу в миротворчій практиці”.

Робота у сфері миробудування впроваджувалася в рамках проекту “Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці” за фінансової підтримки Карітасу Німеччини та Міністерства закордонних справ Німеччини.