Навчальні онлайн-тренінги

💪 Завдяки міжнародній підтримці керівники соціальних установ громад Харківщини підвищують свою кваліфікацію

21-24 грудня 2021 року та 11-14 січня 2022 року в рамках проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» пройшли навчальні онлайн-тренінги.

У них взяли участь керівники соціальних закладів та соціальних установ громад Харківської області, а саме: Дергачівської ОТГ, Зачепилівської ОТГ, Старовірівської ОТГ, Борівської ОТГ, Донецької ОТГ та Великобурлуцької ОТГ.

💬 «Ці навчання для керівників соціальних закладів та установ є вкрай корисними, адже забезпечать підвищення рівня їхньої професійної компетентості. Таким чином соціальні установи зможуть краще організовувати роботу та управління»,—
прокоментувала тренінги представниця БО «БФ «Карітас Харків» Руслана Коваль.

Заняття провели кваліфіковані тренери Андрій Мацокін та Олександр Магдаліц.

💬 «Тренінг був побудований за нестандартною схемою — не на твердженні, як правильно робити і тому подібне, а на логічній підводці лектора до розкриття теми з обов’язковим зворотнім зв’язком, який включав практичний досвід представників соціальної сфери. Спілкування відбувалось жваво, цікаво і захоплююче», — Роман Лук’яненко, директор Територіального центру соціального обслуговування Дергачівської міської ради “Берегтня”.

Проєкт реалізовує МБФ «Карітас України» Caritas Ukraine та регіональними командами у 10 областях України: Харківській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській. Одеській та Чернігівській. Керівником проєкту від МБФ «Карітас України» є Ірина Максименко.

⏹ Проєкт «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» впроваджується в межах проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізовується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.