Діти мають мрії

Війна залишить свій відбиток у серцях і душах кожного українця. Свідками жорстоких події та радикальних змін у житті стають і діти.

У Міжнародний день захисту дітей ми розпитали у діточок, які були змушені покинути свої домівки внаслідок російського вторгненя, що вони зроблять найперше, коли повернуться додому та які їхні мрії та сподівання.


Ярославу 5.

Найбільшою мрією називає повернення на рідний дитячий майданчик, де разом з друзями проводив веселі будні.


Ксенії 8 років. Проте вона змушена була залишити рідну домівку, і перебратись у більш безпечне місце.

Дівчинка сподівається якнашвидше повернутись додому, адже дуже скучає за своїми улюбленцями: котом та собакою.У Івана з Лозової проста мрія.
Він хоче побачити і обійняти свого тата, який захищає нашу державу, і разом повернутись додому.
До початку війни Злата займалась плаванням та брала участь у різноманітних змаганнях. Найбільшою мрією дівчики є повернення до звичного ритму життя.

Відповіді вражають, адже у важкий час життєві пріорітети змінюються , і нам – дорослим, потрібно стати трішечки дітьми для того, щоб цінувати найменші радісні дрібниці у житті.

Перебуваючи у безпеці діти не забувають про домашніх тварин, мріють «обійняти свою квартиру» та побачити тата, які захищає рідну землю .

Саме у цей День не забуваємо турбуватись про гідне майбутнє для наших дітей та робити все для того, щоб вони почували себе у безпеці.