Допомога вразливим домогосподарствам, які постраждали від російських загарбників в селі Мала Рогань біля Харкова

До окупації московськими загарбниками Мала Рогань була сучасним впорядкованим селом. Географічна близькість до Харкова, яка сприяла економічному розвитку, стала причиною захоплення його росіянами. Жорстока окупація, життя в підвалах, зруйновані й пошкоджені будинки і квартири — наслідок дій загарбників.

Щоб допомогти місцевим мешканцям відремонтувати своє житло в нині вільній Малій Рогані, сюди приїхали працівники проєкту “Допомога вразливим домогосподарствам, які постраждали від війни в Україні” від благодійного фонду “Карітас Харків”. Інваліди, похилі віком, хворі та інші уразливі категорії місцевих мешканців прийшли на зустріч з надією отримати підтримку. Дехто з них просто не міг говорити без сліз.

Оформлення документів — не простий процес, в якому беруть участь й інженери проєкту, які не лише попередньо оцінюють можливість заявника отримати допомогу на ремонт, але й згодом виїжджають безпосередньо на об’єкт для калькуляції та визначення обсягів робіт для кожного конкретного випадку. Адже отримати допомогу можна лише маючи всі відповідно оформлені документи.

Проєкт “Допомога вразливим домогосподарствам, які постраждали від війни в Україні” орієнтований на соціально уразливі категорії мешканців деокупованих територій, де велись бойові дії та реалізується завдяки “Habitat for Humanity International” (HFHI) та “Католицької служби допомоги” (CRS).

Докладніше про проєкт та графік виїздів у найближчі дні читайте за посиланням: http://surl.li/frxfk

#Мала_Рогань #харківщина #HFHI #CRS #Карітас_Харків #допомога #війна #Допомога_вразливим_домогосподарствам_які_постраждали_від_війни_в_Україні