Лист-подяка від людини, яка пережила окупацію, перебуваючи в скруті не втратила віри, а навпаки, переконана в перемозі України

Працівникам благодійного фонду “Карітас Харків” завжди приємно отримувати подяки від людей, яким вчасна допомога була так важлива. Друкуємо лист від людини, яка пережила окупацію, перебуваючи в скруті не втратила віри, а навпаки, переконана в перемозі України.

Лист-подяка від людини, яка пережила окупацію, перебуваючи в скруті не втратила віри, а навпаки, переконана в перемозі України

Дозвольте мені, ВПО з Вовчанська Чугуївського району, Ковальовій Галині Олексіївні, 75 років, інваліду ІІ групи, подякувати і вклонитись “Карітасу” за гуманітарну грошову допомогу. Чекаючи прийому в коридорі, я зустріла молоду монахиню Дарію, яка була уважна і доброзичлива до присутніх, привіталась, посміхнулась і запросила в свій кабінет психологічної допомоги. Вона мені відразу сподобалась: приємна, з позитивною аурою, а ще в костюмі монахині. Я такі костюми бачила тільки в кіно! Зайшовши до кабінету психологічної допомоги, Дарія мене уважно вислухала, надала практичні поради, які мені допомагають. Декілька разів Дарія мені телефонувала, цікавилась самопочуттям. Дякую їй за чуйність, увагу, співчуття до нас, переживших окупацію і обстріли вовчанська російською армією, які продовжуються і донині.

Дякуючи допомозі “Карітасу” ми виживемо, діждемось Перемоги і відбудуємо разом Україну! Вдячний українській народ буде пам’ятати вашу допомогу! Хай Всевишній допомагає в ваших добрих справах для людей!

З Божою допомогою Україна переможе! Слава Україні! Процвітання і Божого благословення “Карітасу”!

27.03.23
Ковальова Г. О.

#подяка #лист #Карітас_Харків #Вовчанськ #Caritas