Освіта дітей у надзвичайних ситуаціях

В час війни у Харкові освіта для дітей переважно набувається дистанційним способом. Тому їм так часто не вистачає живого спілкування з викладачем, виховником. Допомогти дітям опанувати освітній процес покликаний проєкт “Освіта дітей у надзвичайних ситуаціях” від благодійного фонду “Карітас Харків“.

Заняття останнього тижня були присвячені темі, яка стосувалася мешканців морів та океанів. Діти вчилися розрізняти тварин солоних та прісних водоймищ, дізнавалися про велику різноманітність риб, які мешкають в них. Мало хто й з дорослих знає, що існують медузи діаметром у два метри, а в Києві є навіть музей з різноманітними живими медузами. Діти виготовляли рукотвори пов’язані з темою тижня: група молодшого віку розмальовували морських рибок та виготовляли медуз із конусів та гофропаперу, діти старшого віку робили рибок із гофрокартону та медуз із паперу та пластиліну.

На заняттях діти отримують знання і в ігровій формі: бавляться в різні настільні ігри, які допомагають розвивати логіку, увагу, швидкість та вміння будувати діалог з однолітками. Також діти танцюють, роблять руханки, які допомагають їм зняти напруження, розслабитись, перемкнути увагу та підняти настрій.

Проєкт “Освіта у надзвичайних ситуаціях” реалізуються за підтримки благодійних організацій “Street Child UK” та “Брайт кідз”.

#діти #Карітас_Харків #StreetChildUk #BrightKidsCharity #Caritas #Харків #Освіта_дітей_у_надзвичайних_ситуаціях