Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг

Білопільська громада
 
Сім громад Сумської області отримали набори стійкості у вигляді засобів догляду, гігієни та домедичної допомоги. Підтримка надається в межах проєкту “Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг”. Допомога призначена соціальним закладам, особам з інвалідністю, які перебувають на обліку у відділеннях територіальних центрів, а також сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку центрів соціальних служб.

Крім того, для працівників соціальних закладів та установ територіальних громад Сумської і Харківської областей проведено онлайн тренінги і супервізійні зустрічі, передбачені проєктом. Учасники отримали відповідні методичні посібники.

Такі заходи дають можливість підвищити рівень знань, вдосконалити навички в роботі з організації комплексного процесу надання соціальних послуг.

Варто зазначити, що завдяки проєкту ще від 10 січня 2023 р. Б. працює фахова консультативна лінія підтримки, де можна отримати консультацію психолога, лікаря, юриста, соціального працівника. Консультації відбуваються за тел.: 0 800 330 919 (безкоштовно). Лінія буде діяти до 30.06.2023.

 

Шосткінська громада

 
Липоводолинська громада
Липоводолинська громада
 

Краснопільська громада
Краснопільська громада
 

Тростянецька громада
Тростянецька громада
 

Ямпільська громада
Ямпільська громада
 

Новослобідська громада
Новослобідська громада
 

Білопільська громада
Білопільська громада
 


Методичні посібники
 


 
Проєкт “Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг” реалізується Міжнародним благодійним фондом “Карітас України” завдяки пограмі Європейського Союзу “Міцні регіони – спеціальна програма підтримки України” за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується завдяки Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ).

#допомога #Харківщина #Сумщина #тренінґи #лінія_підтримки #ЄС #BMZ #GIZ #Розвиток_спроможності_в_управлінні_соціальними_закладами_та_наданні_соціальних_послуг