Свідчення про окупацію російськими загарбниками села Мала Рогань під Харковом

Руйнацію та горе мешканцям Малої Рогані принесла окупація російськими загарбниками їхнього села під Харковом. Історія бенефіціара програми “Допомога вразливим домогосподарствам, які постраждали від війни в Україні” від благодійного фонду “Карітас Харків”.

На її подвір’ї московські загарбники ховалися від неминучої розплати. Тікаючи після того, як українські військові підбили російський танк, сподівалися й надалі безкарно нести горе українцям. Та не так сталося, як їм гадалося. Трупи знищених загарбників винесли згодом, коли село було вже вільним. Хата та подвір’я мешканки Малої Рогані, як і багатьох інших селян усічена кулями та уламками снарядів. Життя в погрібі під постійними обстрілами без електрики, газу та инших благ цивілізації, до яких ми вже давно звикли — повсякденна реальність війни в Україні.

Документальний запис здійснено в межах проєкту “Допомога вразливим домогосподарствам, які постраждали від війни в Україні”, який орієнтований на матеріальну підтримку соціально-уразливих категорій мешканців деокупованих територій, де велись бойові дії та реалізується міжнародним благодійним фондом “Карітас України”, благодійним фондом “Карітас Харків” завдяки “Habitat for Humanity International” (HFHI) та “Католицької служби допомоги” (CRS).

Докладніше про проєкт та графік виїздів у найближчі дні читайте за посиланням: https://t.me/caritaskharkiv/1184

#Мала_Рогань #війна #окупація #Харківщина #HFHI #CRS #Карітас_Харків
#Допомога_вразливим_домогосподарствам_які_постраждали_від_війни_в_Україні