ДІТИ І ВІЙНА: тренінґи з психологічної допомоги для дітей проводяться в “Карітас Харків”

Діти — це особливий світ зі своїми мріями, питаннями, проблемами. А надто, якщо це діти з прифронтового мегаполісу. Покоління, що підростає в умовах регулярних обстрілів і повітряних тривог та має в своєму оточенні постраждалих, загиблих від війни потребує особливої уваги.

Саме тому благодійний фонд “Карітас Харків” проводить психологічні тренінґи “Діти та війна”. Заняття покликані надати психологічну допомогу. Зокрема, в ситуаціях, коли дитина стала більш тривожною, погано спить, замкнулася в собі чи має інші стресові реакції пов’язані з війною.

Після зустрічі психологів з батьками, де надаються відповіді на питання щодо запланованих занять, розпочинається цікаве спілкування дітей в колі однолітків. Заняття насправді мають чітко продуману структуру та мету — опанувати техніки зцілення та самодопомоги в стресових ситуаціях та навчитися долати свої страхи.

Записатись на тренінґ можна з робочі дні з понеділка по п’ятницю від 10:00 до 16:00 за телефонами:
(067) 519-44-61, (067) 519-77-52. Ареса: м. Харків, вул. Героїв Харкова, 122, “Карітас Харків”.

Тренінґи відбуваються в межах психологічної допомоги проєкту “Warm for Winter” (W4W) “Тепло для зими” за підтримки Caritas Switzerland.

#діти_та_війна #тренінґ #діти #Карітас_Харків #Caritas #W4W #Caritas_Switzerland #війна #Харків