Тренінг “Зняття емоційної та фізичної напруги” провели для соціальних працівників, які заопікуються одинокими, хворими та похилими віком


 
Кожен соціальний працівник, який доглядає за одинокими, хворими, похилими людьми які потребують опіки знає, що таке емоційна та фізична напруга. Адже подекуди складно володіти своїми емоціями, почуттями, переживаннями. Проте професійний стан вимагає вміння впоратися з такою ситуацією, аби забезпечити найкращий підхід для того, хто є під опікою.

Для фахового удосконалення в необхідних навичках в благодійному фонді “Карітас Харків” провели тренінг “Зняття емоційної та фізичної напруги”. Заняття корисні не лише для соціальних працівників проєкту “Домашня опіка”, але й для родичів підопічних, які стикаються з подібними ситуаціями.

Варто зазначити, що проєкт “Домашня опіка” (нині він офіційно називається “Підвищення якості життя людей у Харкові та Дніпрі шляхом надання послуг по догляду вдома”) працює в Харкові вже сім років. Контактний телефон проєкту: (067) 560 55 80. Просимо звернути увагу, що по цьому телефону є інформація виключно про опіку над одинокими, похилими віком та хворими і немає жодних консультацій з грошової підтримки.

#Домашня_опіка #Карітас_Харків #тренінґ #Харків #Caritas