В цьому будинку на Салтівці пані Оксана мешкала багато років. Попри свою інвалідність, мирне життя зі звиклими сімейними клопотами наповнювали її щастям. Проте все змінилося з початком повномаштабного вторгнення російських нелюдів

В цьому будинку на Салтівці пані Оксана мешкала багато років. Попри свою інвалідність, мирне життя зі звиклими сімейними клопотами наповнювали її щастям.

Проте все змінилося з початком повномаштабного вторгнення російських нелюдів. Вулиця Наталії Ужвій розташована на тому краю житлового масиву, який загарбники безперестанно і нещадно обстрілювали з різних типів артилерійського озброєння тривалий час, застосовували авіацію і наносили ракетні удари. Нині ви тут не знайдете жодного вцілілого будинку.

Пані Оксана змушена перебувати як внутрішньо- переміщена особа за сто кілометрів від домівки. Вона щаслива, що залишилася живою зі своїми рідними…

Сподіваємось, що “Карітас Харків” зможе бодай частково допомогти постраждалим в межах діючих програм грошової підтримки за участю міжнародних фондів.

#війна #руйнування #обстріли #Харків #Салтівка #Caritas #Карітас_Харків