В Карітасі України працює фахова консультативна лінія підтримки! Тел.: 0 800 330 919. Хто може звернутися?

В Карітасі України працює фахова консультативна лінія підтримки!

Тел.: 0 800 330 919

ХТО МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЯ?

Мешканці та ВПО (Донецька, Луганська, Харківська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Дніпропетровська, Чернігівська, Херсонська обл.) — ті, що перебувають у цих областях або мусили з них виїхати.

Керівники та працівники соціальних закладів і установ, соціальні працівники, соціальні робітники, волонтери та члени громад з інших областей України, які приймають ВПО з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Дніпропетровської, Чернігівської, Херсонської областей.

ХТО КОНСУЛЬТУЄ І КОЛИ?

Соціальний працівник, фахівець із догляду за хворими (понеділок, від 14:00 до 18:00).

Юрист (вівторок, від 14:00 до 18:00).

Лікар (середа і четвер, від 14:00 до 18:00).

Психолог-психотерапевт (п’ятниця, від 16:00 до 20:00).

Дзвоніть, якщо ви потребуєте фахової підтримки і розмови. Особливо якщо ви залучені у процес надання соціальних послуг на всіх рівнях або є волонтерами і родичами для людей, які потребують допомоги і підтримки за станом здоров’я. Якщо маєте питання щодо опіки і догляду, самі відчуваєте вигорання і втому або просто потребуєте консультування та підтримки з медичних, юридичних, психологічних та соціальних питань.

Лінія підтримки організована в межах проекту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», який реалізується МБФ «Карітас України» в межах проекту «Програма ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується Gesellschaft fü‎r internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Проєкт працює до З0 червня 2023 р. Б.

#Карітас #ВПО #консультація