Подальшу співпрацю обговорили партнери з World Vision під час візиту до благодійного фонду “Карітас Харків”

Основою ефективної діяльності благодійного фонду “Карітас Харків” є співпраця з іншими благодійними організаціями, які працюють на міжнародному рівні. Війна в Україні хвилює мешканців инших країн, як в Європі, так і по всьому світі. Увага міжнародного суспільства залишається прикутою до подій в нашій державі, а відтак є розуміння потреб українського суспільства.

З метою обговорення подальшої співпраці до благодійного фонду “Карітас Харків” у Світлу середу завітали представники міжнародної благодійної християнської організації World Vision. Очільники напрямків по роботі з Україною вже не вперше перебувають в стінах офісу “Карітас Харків”. Такі зустрічі завжди приносять результат, який перетворюється в реалізацію конкретних проєктів щодо дієвої підтримки мешканців нашого краю.

Варто зазначити, що організація World Vision (WV) є найбільшою християнською неурядовою організацією з надання допомоги, розвитку та захисту, яка працює з потребуючими дітьми, сім’ями та громадами. Заснована ще у 1947 році Бобом Пірсом, і нині результатом її діяльності є допомога понад 100 мільйонам людей у близько 100 країнах світу. Від початку повномаштабної агресії російських загарбників WV приділяє Україні особливу увагу.

#WorldVision #Карітас_Харків #Харківщина #Caritas

Подальшу співпрацю обговорили партнери з World Vision під час візиту до благодійного фонду "Карітас Харків"