Реєстрація потребуючих соціально-уразливих категорій на отримання грошової допомоги в межах проєкту “Житлова та фінансова допомога для вразливих домогосподарств України” відбувається за попередньо-сформованими місцевими органами самоврядування списками

Таким чином вдається уникнути неспівмірно великих відносно можливостей проєкту черг, які, до того ж можуть спричиняти тисняву, яка небезпечна для людей, а надто для похилих віком, хворих, інвалідів — тих, на кого в першу чергу орієнтована допомога.

Реєстрація відбувається в приміщенні, яке надається місцевою владою, проте, якщо потребуючий є частково обмежений в можливостях пересування, працівники “Карітас Харків” виходять самі до такої людини, щоб оформити документи на отримання підтримки.

На світлинах: працівники благодійного фонду “Карітас Харків” реєструють бенефіціарів в селі Піщанка Красноградського району Харківської області.

Проєкт реалізовується за підтримки Bureau of Humanitarian Assistance (BHA) USAID та Catholic Relief Services (CRS) та призначений для підтримки соціально-уразливих категорій внутрішньо-переміщених осіб та місцевих мешканців окремих районів Харківської області.

#допомога #CRS #Харківщина #Карітас_Харків #Красноградський_район #Піщанка #Caritas #Житлова_та_фінансова_допомога_для_вразливих_домогосподарств_України