Свято Благовіщення Пресвятої Діви Марії є одним з дванадцяти найбільших церковних свят. Посильну гуманітарну допомогу змогли отримати сотні нужденних напередодні цього величного свята у катедральному соборі УГКЦ у Харкові

Свято Благовіщення Пресвятої Діви Марії є одним з дванадцяти найбільших церковних свят. Цього року Українська Греко-Католицька Церква востаннє його святкує сьомого квітня. Вже в наступному, 2024 році свято відзначатиметься за григоріянським календарем 25 березня.

Свята Церква завжди намагається заопікуватися не лише духовним життям своїх вірних, але й по можливості допомагати матеріяльно потребуючим. Посильну гуманітарну допомогу — продукти, медикаменти, засоби гігієни, одяг тощо змогли отримати сотні нужденних напередодні величного свята завдяки жертовності людей доброї волі.

Варто зазначити, що видача гуманітарної допомоги у храмі святого Миколая Чудотворця, який розташований у Харкові на Салтівці, відбувається щотижня практично від початку повномаштабного вторгнення рф в Україну.

Як добратися до храму дивіться за посиланням: http://ugcc.kharkiv.ua/parohii/parohiyi-harkivskoyi-oblasti/parafiya-sv-mikolaya-chudotvortsya-misto-harkiv/

#Благовіщення #УГКЦ #Харків #допомога #Салтівка