Тренінґ щодо запобігання вигоранню, зниженню фізичної та емоційної напруги був проведений для працівників Салтівського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Харківській області

Під час заняття учасники пропрацьовували свої накопичені стани, щоб краще розуміти одного, щоб вдосконалити процес командної роботи та знизити власну внутрішню напругу, а відтак запобігти вигоранню на робочому місці.

Потреба в таких тренінґах визначається особливістю комунікацій працівників центру зі значною кількістю людей, адже “Центр пробації” є державною установою, яка виконує покарання з особами засудженими не до позбавлення волі. Сама система пробації передбачає роботу з правопорушниками без ізоляції їх від суспільства — надання їм соціальної та психологічної підтримки та допомоги. І, звісно, це нагляд і контроль.

Тренінґ проведений в межах проєкту “W4W (Warm for Winter) Тепло для зими” за підтримки Карітасу Швейцарія та Швейцарськї Солідарності.

#вигорання #емоційна_напруга #Центр_пробації #пробація #тренінґ #психолог #Харків #Карітас_Харків #W4W #Caritas #Glückskette #Caritas_Switzerland