Тренінґ з основ мінної небезпеки провели для працівників “Карітас Харків” фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій

Нині Україна – найбільш замінована держава світу, а лідером серед регіонів залишається Харківщина. Росіяни використовують переважно заборонені міни, найпопулярніші серед окупантів – протитранспортні. Для того, аби повністю розмінувати всю нашу територію знадобится не один рік. Найбільшу небезпеку міни становлять саме для цивільних громадян.

Фахівці відділу навчання ризикам з протимінної діяльності Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України Олег Пономаренко та Юлія Горленко розповіли про основні типи вибухових пристроїв, порядок дій на місці надзвичайних подій, основні принципи і правила надання першої допомоги, а також як діяти у разі виявлення мін або інших видів вибухівки.

Отриманні знання є корисними і затребуваними, адже працівники благодійного фонду “Карітас Харків” регулярно виїжджають на деокуповані території та місця, де велись активні бойові дії. Там надається грошова та гуманітарна допомога. Проєкти підтримки потребуючих також включають обстеження пошкоджених обстрілами житлових будівль для визначення обсягу матеріяльної допомоги постраждалим.

#мінна_небезпека #тренінґ #ДСНС #Карітас_Харків #Харківщина #Caritas