World Vision (WV) — це напевне найбільша у світі міжнародна християнська організація з надання допомоги, розвитку та захисту, яка працює з дітьми, сім’ями та громадами для надання невідкладної допомоги та послуг тим, хто найбільше цього потребує

Коли потребуючі отримують допомогу в благодійному фонді “Карітас Харків”, вони часто кажуть щирі слова подяки, пишуть повідомлення, вдячні фахівцям за надану підтримку. Це завжди приємно нашим працівникам. В свою чергу “Карітас Харків” завдячує тим, хто надав можливість реалізовувати той чи инший проєкт. Зокрема, з метою підтримки соціально-уразливих категорій внутрішньо-переміщених осіб та мешканців Харківської області нині працює проєкт “Обігрій”. Виконання цього проєкту стало можливим завдяки організаціям Aktion Deutschland Hilft Cermany`s Relief Coalition та World Vision.

World Vision (WV) — це напевне найбільша у світі міжнародна християнська організація з надання допомоги, розвитку та захисту, яка прає з дітьми, сім’ями та громадами для надання невідкладної допомоги та послуг тим, хто найбільше цього потребує. Завдяки партнерству WV 40 000 співробітників надали допомогу близько 100 мільйонам людей у понад 100 країнах світу. Працює організація відповідно до гуманітарних засад, які спрямовані на підвищення якості та ефективності програм.

Свій важливий принцип благодійности World Vision бачить в наслідуванні Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа, в пошуці справедливості та у свідченні доброї новини про Царство Боже.

#Обігрій #Карітас_Харків #допомога #Caritas #WorldVision #подяка