За допомогу аварійно-рятувальним підрозділам Харківського гарнізону Державної служби з надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану колектив благодійного фонду “Карітас Харків” нагороджено грамотою ДСНС

11 квітня у Головному управлінні ДСНС відбулась урочиста церемонія нагородження громадських діячів, благодійників та волонтерів Харківщини. На її початку начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв подякував волонтерам за самовідданість, підтримку та допомогу у забезпеченні всім необхідним підрозділів пожежно-рятувальної служби з метою виконання покладених на них завдань.

Волонтери і громадські діячі, а також колективи, серед яких і благодійний фонд “Карітас Харків”, були нагороджені грамотами, почесними грамотами і подяками ДСНС України та Головного управління ДСНС України у Харківській області. І хоча День волонтера, до якого були грамоти минув наприкінці минулого року, проте діяльність нагороджених організацій не припиняється нині, адже війна з російськими окупантами триває, Харківщина є на рубежі оборони, а відтак підтримка у вирішені надзвичайних ситуацій залишається актуальною.

#подяка #ДСНС #Карітас_Харків #Caritas