18 травня 2023 р. Б, в четвер, в Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця УГКЦ в Харкові потребуючим є можливість отримати скромну гуманітарну допомогу

18 травня 2023 р. Б., в четвер, в Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця УГКЦ в Харкові потребуючим є можливість отримати скромну гуманітарну допомогу (дають трохи продуктів, різний одяг (уживаний), дитяче харчування, дитячі памперси, дитячий одяг та іграшки, деякі недорогі ліки).

Зранку о 8.00 починається видача талончиків з номером черги. Від 11.00 починають роздачу допомоги відповідно до номерків (не обов’язково стояти весь час годинами і чекати, після того, як отримали талон — можна прийти, коли черга підходитиме до виданого номеру).

Батьки з малими дітьми в колясках можуть приходити одразу на 11:00, їх пропускають окремо, поза загальної черги.

Варто наголосити, що попри скромність допомоги, черги тут великі, іноді кількість людей сягає двох тисяч, проте не відмовляють нікому.

Адреса храму: м. Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 6-А.
Докладніше, як добратися, дивіться за посиланням:
http://ugcc.kharkiv.ua/katedra

#допомога #УГКЦ #Харків #Салтівка

https://www.facebook.com/ugcc.kharkiv

18 травня 2023 р. Б, в четвер,  в Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця УГКЦ в Харкові потребуючим є можливість отримати скромну гуманітарну допомогу