Безкоштовна допомога психолога

Життя часом стає викликом, нерідко ми стикаємося зі складними емоціями, стресами, тривогами і питаннями, на які самостійно важко знайти відповіді. В такі моменти важливо пам’ятати, що є людина, до якої можна звернутися. Це психолог — фахівець, який допоможе розібратися зі своїми емоціями, допомогти розв’язати проблеми і розвинути стратегії для покращення вашого самопочуття та якості життя. Ви можете вільно розповісти про свої проблеми, почуття та думки, знаючи, що вас розуміють і приймають без осуду.

Психолог буде прислуховуватися до вас з уважністю та допоможе розібратися в своїх емоціях та подіях, які вас турбують. Розібравшись, як ви реагуєте на різні ситуації і чому, психолог допоможе збудувати стратегію, як краще впоратися з ситуацією. Ви зможете отримати нові інсайти і засоби для покращення вашої емоційної стійкості.

Звертайтесь до психолога, не відкладайте на потім! Ваше психічне здоров’я і щасливе життя — це надзвичайно важливі речі, які ви маєте. Не соромтесь знайти підтримку, яку потребуєте!

Психологічна допомога надається як дорослим, так і дітям безкоштовно.

Ласкаво запрошуємо до нас в робочі дні з понеділка по п’ятницю від 10:00 до 16:00 за адресою: вул. Героїв Харкова, 122, “Карітас Харків”.

Телефони для зв’язку:
0675194461,
0675197752.

Допомога психологів відбувається завдяки проєкту “W4W (Warm for Winter) Тепло для зими” за підтримки Карітасу Швейцарія та Швейцарськї Солідарністі.

#психолог #Харків #Карітас_Харків #W4W

Безкоштовна допомога психолога

Безкоштовна допомога психолога