Якщо будуть модульні будинки на власному подвір’ї — люди вертатимуться і відбудують зруйноване

Про актуальність легкозбірних модульних будинків для зруйнованих домогосподарств на деокупованих територіях Харківщини, де велись активні бойові дії говорять заступник голови Вільхівської сільської військової адміністрації Анатолій Горбань та помічник першого заступника Юлія Велітченко.

Вільхівська громада складається з 16 населених пунктів, більша частина з них була під окупацією. Внаслідок російських терористичних обстрілів приблизно 65 відсотків складають руйнування та пошкодження житлового та інфраструктурного сектору. Як запевняють посадовці, люди край потребують житло, якби було де мешкати — люди б повертались додому.

У нас відновлено повністю електропостачання, газове постачання. Якщо людині на допомогосподарство надати модульний будинок — з кухнею, з туалетом, щоб людина могла жити — не буде ніяких проблем. Якщо буде такий легкозбірний будиночок, то людина приїде і буде жити на своїй ділянці, садити город, працювати в саду, зможе будувати свій дім, зможе відбудовувати поряд вже власний будинок, у кого більша фінансова спроможність.

Модульних будиночків скільки потрібно на Вільхівську громаду… Важко підрахувати, 600 буде мало. Ви ж дивіться, варто один поставити такий модульний будинок поставити, і завтра в нас буде черга за цими будинками… І будуть відновлювати. Народ у нас трудолюбивий, все зробить!

#Вільхівська_громада #Вільхівка #Харківщина #будинки #житло #модульні_будинки #відновлення #війна #обстріли