Можливості допомоги для Ізюмщини обговорювали під час зустрічі представники організації Oxfam з керівництвом благодійного фонду “Карітас Харків”

Представники міжнародної організації Oxfam, серед яких і Гордана Вучинич, регіональний керівник Oxfam для північної та східної України, окреслили свій намір підтримати діяльність з допомоги найбільш уразливих категорій постражлалих від війни.

Під час зустрічі обговорювали можливості допомоги постраждалим від російської агресії мешканцям Ізюмського району Харківської області. Актуальність такого проєкту є високою, адже регіон сильно постраждав від війни. Московські загарбники інтенсивно обстрілювали Ізюм та його околиці з авіації, артилерії. Бомби, снаряди і піврічна окупація залишили по собі смерть, розорення та руйнацію. В самому Ізюмі росіянами вбито понад тисячу мирних мешканців. Понад 80% всієї інфраструктури та житлової забудови було суттєво пошкоджено або знищено.

Варто зазначити, що впровадження такого проєкту стане можливим після ретельного аналізу на основі документально підтверджених даних ефективності діяльності благодійного фонду “Карітас Харків”.

#Карітас_Харків #Oxfam #Caritas #Харків #Харківщина #Ізюмщина #Ізюм

Можливості допомоги для Ізюмщини обговорювали під час зустрічі представники організації Oxfam з керівництвом благодійного фонду "Карітас Харків"