Про Карітас Харків

Карітас (від лат. «caritas» — милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій.

Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Карітас України засновано у 1994 році для координації зусиль доброчинних організацій місцевих громад Української Греко-Католицької Церкви, представлення їх на національному рівні, розвитку співпраці з закордонними осередками Карітасу.

Завдяки діяльності Карітас України на сьогодні сформована та розширюється мережа місцевих благодійних організацій.

Благодійна організація Благодійний Фонд Карітас Харків розпочав свою діяльність в вересні 2014 року, як «екстрена служба допомоги» на виклики внутрішньої та зовнішньої ситуації. ФОНД офіційно зареєстрований Харківським екзархатом УГКЦ та МБФ «Карітас Україна» 6 березня 2015 року. Благодійний Фонд Карітас Харків є християнською організацією, що допомагає людям в Харківському екзархаті (Харківська, Полтавська, Сумська області).

Місія

Карітас Харків керуючись християнськими цінностями допомагає людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, віднайти шляхи вирішення соціально-гуманітарних, психологічних, фінансових та юридичних проблем завдяки залученим ресурсам.

Бачення

Карітас Харків – професійна та вмотивована команда. Розробляє та впроваджує власні та тематичні програми для людей в складних життєвих обставинах. Співпрацює з місцевими благодійниками та міжнародними програмами допомоги.

Цільова аудиторія

  • Внутрішньо переміщені особи
  • Діти та молодь вразливих категорій
  • Люди, які опинилися в складних життєвих обставинах
  • Батьки дітей вразливих категорій