Архів категорії: Домашня опіка

Супервізійна псхологічна підтримка для команди проєкту “Домашня опіка”

Наприкінці червня у Львові відбулася супервізійна психологічна підтримка для команди проєкту Домашня опіка «Підвищення якості життя людей у Харкові та Дніпрі шляхом надання послуг по догляду на дому». У нелегкий час консультації фахівчині Олени Кальбус були вкрай доречні та важливі для працівниць проекту. Адже усі отримані знання та індивідуальні консультації допомогли визначитись зі стратегією роботи… Читати далі »

Домашня опіка в дії

Працівниці Домашня опіка продовжують надавати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Незмінними залишаються опіка та візити до підопічних проекту. Незважаючи на усю небезпеку, ми продовжуємо турбуватись про найвразливіші категорії населення! Наші контакти:+38 (067) 560 55 80

Ланцюжок доброти

Практично усі населені пункти у Харківській області постраждали від російського вторгнення! Тому, працівниці Домашня опіка доставити допомогу для мешканців селища Безлюдівка. Вдячні мешканці не перестають дякувати команді за турботу. Нагадаємо, Харківщина в надалі перебуває під обстрілами. Проте, ми переконані , що несучи турботу містами та селами, – наближаємо перемогу. Дякуємо партнерам Благодійного Фонду «Повір у… Читати далі »

Історії війни

Щоразу, відвідуючи підопічних проекту Домашня опіка працівниці проекту чують різноманітні історії, які наповнені сумом та тугою за рідними і близькими. «Ми з Північної Салтівки, наші будинки зруйновані» «Я приїхала з Ізюму, мій будинок зруйнований, живу тут, у Харкові, у добрихзнайомих». Також зустрічаємо одиноких стареньких. Які і до війни потребували підтримки та допомоги. Віримо , що… Читати далі »

Не залишаємось осторонь

Завдяки діяльності Домашньої опіки, наші підопічні отримують допомогу та турботу від працівниць проекту. «Ми не можемо залишитись осторонь від проблем стареньких, адже вони стали нам рідними. Ми піклуємось про таких людей, які вповні не можуть піклуватись про себе самі» ,- ділиться пані Людмила, координаторка проекту. Наші контакти: +380 (96) 435 13 09 – Людмила, координаторка… Читати далі »

Про доброту і турботу

Кожного разу, доставляючи гуманітарну допомогу стареньким, працівниці проекту Домашня опіка діляться частинкою любові та турботую про них. У розповідях бенефіціарів вражає любов до рідної землі та власних домівок, а також віра в найшвидшу перемогу. Наші контакти: +380 (96) 435 13 09 – Людмила, координаторка проекту opika.kharkiv.22@gmail.com

Турбуємось про стареньких

Відчайдушні працівниці проекту Домашня опіка турбуються про своїх підопічних. Постійна небезпека, яка на даний момент зберігається у Харкові, не заважає відвідувати хворих та стареньких. Кожного разу чуємо слова, які надають сили та натхнення працювати: «Дякуємо що пам’ятаєте, і не забуваєте» Радіємо, що можемо нести частинку добра тим, хто цього найбільше потребує. Наші контакти: +380 (96)… Читати далі »

Дбаємо про стареньких під час війни

Старий Салтів – селище , яке тривалий час перебувало під окупацією. Проте працівниці Домашня опіка не забувають відвідувати стареньких, які особливо потребують допомоги у час війни. Зараз ситуація складна, адже мешканці змушені проживати крихітних кімнатах гуртожитків, і щоденно чекають на допомогу та підтримку. Наші контакти: +380 (96) 435 13 09 – Людмила, координаторка проекту opika.kharkiv.22@gmail.com

Даруємо турботу

Підопічні проекту не втрачають оптимізму і вірять в найшвидшу перемогу у війні. А Їхні відгуки мотивують на щоденну працю. «Дякую за допомогу Карітасу Харків, за те що підтримуєте мене і таких, як я. Дай Бог Вам здоров’я, і температури 36.6». – говорить Юрій Васильович. Нагадаємо, незважаючи на складний і напружений час в Харкові, свою роботу,… Читати далі »

Випозичання протипролежневих матраців

Деякі захворювання людини вимагають дотримання найсуворішого постільного режиму, коли хворий повинен знаходитися буквально прикутим до медичної ліжка для лежачих хворих. ❗️ В результаті тривалого лежання на плоскій та м’якій поверхні, у людини починають утворюватися пролежні. Для запобігання їхній появі використовують спеціальні матраци з особливими ортопедичними властивостями. На базі благодійного фонду «Карітас Харків» соціальна працівниця проєкту… Читати далі »