Архів категорії: Підтримка дітей і молоді з інвалідністю

Групові заняття з психологом

У Центрі Дозвілля Карітасу Львів УГКЦ в рамках проекту «Підтримка дітей і молоді з інвалідністю» проходять регулярні групові заняття з психологом. Однією з головних цілей цих занять є розвиток емоційно- вольової сфери у молоді з інвалідністю, а саме вмінню розуміти свій емоційний стан та розрізняти емоційні стани інших. Для здійснення даної цілі проводяться ігрові, пізнавальні… Читати далі »

Всебічний розвиток дітей та молоді з особливими потребами

Молодь і діти з особливими потребами навчаються розвивати сенсорні відчуття, творчу уяву, втілювати спонтанність у вираженні почуттів. Користуючись пластиліном або глиною можна виконувати корисні вправи, які мають позитивний вплив на розслаблення тіла та зосереджує на внутрішніх відчуттях учасників. Опісля заняття завжди рефлексуємо та ділимося враженнями, труднощами і радістю. #

Батьківський клуб

Наші зустрічі спрямовані на плекання резілієнтності, як справлятися з викликами в сьогоднішніх непевних обставинах пов’язаних з війною. Використовуємо вправи з тілесної терапії за допомогою техніки на працю з уявою – «Пейзажі емоційних станів». Метою яких є стабілізувати емоційний стан, бути в контакті зі своїм тілом, активізувати особистісні ресурси. Радіємо позитивному зворотньому зв’язку та бажанню учасників… Читати далі »

Свято радості і надії

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та надії. В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та захищати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й… Читати далі »

Підтримка потрібна кожному

Відбулась група психологічної підтримки для батьків у рамках проекту «Підтримка дітей та молоді з інвалідністю» Традиційно зустріч була наповнена тілесними та дихальними вправами, а на завершення психолог проекту провела зворушливу практику «Поезія тіла». Учасниця зустрічі ділиться: «Мені вдалось зануритись у ресурсний та наповнений стан».

Найкраща у світі земля-це моя Україна

Соціальна педагогиня проекту «Допомога дітям та молоді з інвалідністю» провела заняття «Найкраща у світі земля- це моя Україна». Метою зустріч було поглибити знання дітей про Україну, ознайомити з  національними символами та любити рідний край. Під час заняття діти взяли участь у вікторині «Моя Україна», де відповідали на запитання про Батьківщину. Родзинкою заняття стало виконання учасником… Читати далі »

Щирі усмішки та теплі обійми!

Психологиня проекту «Підтримка дітей та молоді з інвалідністю» Світлана Пилипчук провела зустріч з бенефіціарами соціального проєкту «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» у м. Львові. Разом обговорювали надзвичайно важливі та актуальні теми, зокрема оволодіння ефективними техніками боротьби із наслідками стресу. Також були представлені тілесні, арт- терапевтичні вправи та вправи для… Читати далі »

Онлайн- заняття для дітей з психологом в рамках проекту «Підтримка дітей та молоді з інвалідністю».

Онлайн- заняття для дітей з психологом в рамках проекту «Підтримка дітей та молоді з інвалідністю». Метою таких зустрічей є створення простору, де діти за допомогою простих вправ, спілкуванню один з одним та практичним знанням, зможуть отримати підтримку і наповнитися силами. Так, як механізм стресу фізіологічний, то на цих заняттях приоритетними є практики роботи з тілом… Читати далі »

Війна внесла свої корективи в буденність кожного. Проте, команда проекту «Підтримка дітей і молоді з інвалідністю» провела Батьківський клуб. Мета зустрічі була спрямована на моральну, духовну і психологічну підтримку. Кожен мав можливість ділитися своїми переживаннями та болями, які принесла війна. Психолог проекту Світлана Пилипчук провела тренінг психологічної самодопомоги в кризових ситуаціях, а також дала інструменти… Читати далі »

Заняття в межах проєкту “Підтримка дітей та молоді з інвалідністю”

😍 Перше заняття у новому році Цього тижня відбулась перша зустріч в межах проєкту “Підтримка дітей та молоді з інвалідністю” в 2022 році. Разом з психологом проєкту діти вчились розрізняти емоції, які передають різні мелодії, а також уявляли, як завдяки малюнку можна продемонструвати радість. 🎨 Найбільше дітям сподобалось розмальовувати воду за допомогою фарб у різний… Читати далі »